Kiara Tito ka disa ditë që është larguar nga Big brother VIP Albania.

Ajo gjatë kohës sa ishte brenda ka fituar simpati të madhe nga publiku, gjë që po vërehet edhe jashtë.

Moderatorja se fundi është befasuar nga fansat më një buqetë lule dhe një fotografi bashkë me Luizin.
Ajo ka falënderuar atë duke thënë se këto ditë ka marrë shumë dashuri.

Ndryshe, Kiara është duke vazhduar përkrahjen për të dashurin e saj, Luizin.

/Shqip.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *