15/07/2024

Çifti që u lidhen me njëri-tjetrin në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP Kosova”, Xhuli dhe Atdheu siç duket nuk janë duke e vazhduar komunikimin.

Kjo për faktin se dyshja nuk e ndjekin njëri-tjetrin në profilin zyrtar në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Ky detaj na shtoi shumë pikëpyetje në mendjen tonë, se a do vijojnë takimet mes Xhulit dhe Atdheut, pavarësisht afirmitetit që kanë pasur brenda shtëpisë.

Theksojmë se Xhuli në një inntervistë për Prive, deklaroi se ende nuk kanë biseduar me Atdheun jashtë “Big Brother”, megjithatë dha sinjal se kjo gjë pritet të ndodhë.

Mendoni edhe ju?