Luizi jep një deklaratë të fortë, kërcënon banorët brenda shtëpisë BBV Albania

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito pas festës së organizuar në oborr janë shtrirë së bashku dhe kanë biseduar për periudhën jashtë shtëpisë së Big Brother.

Çifit, i cili u krijua brenda shtëpisë derisa po diskutonin për paketimin e rrobave folën edhe për nominimin e Kiarës.

Në bisedë e sipër, këngëtari i premtoi Kiarës që pas daljes së saj do të hakmerret tek banorë pasi e dërguan në nominim.

“Do revenge after this. Do t’i qes të gjithë jashtë”, u shpreh Ejlli.

Share post: