Olta e pranon që favorizohet nga produksioni: Vëllai i Madh nuk nxjerr skenat që bëj unë

Është përfolur disa herë se Olta po favorizohet nga produksioni i Big Brother Vip Albania, madje edhe pas ofendimeve qè shpesh ua ka bërë banorëve të tjerë, ajo nuk ka marrë asnjë dënim por qe kjo eshet bere per Luizin sa here qe ai ka thene apo ka bere ndonje gje qe s’eshte pelqyer.

Perkunder Oltes qe nuk eshte permendur fare kur ka ofenduar, Luizi ka dale disa here keq ne Prime nga komentet e opinionisteve lidhur me ceshtjet qe ndodhta nuk do duhej ti jepte ze fare dhe jane bere per perfitime e klikime me te shumta.

Por se Olta është e favorizuar dhe nën instruksioni të produksionit e ka pranuar edhe vetë. Në një video të shkurtuar, teksa të gjithë banorët janë mbledhur, dhe Olta bisedon me Dean, ajo hapur e pranon se Vëllai i Madh nuk i i nxjerr skenat që ajo i bën. “Vëllai i Madh nuk nxjerr skenat që bëj unë”, thotë Olta duke u referuar per ne Prime.

Ndërkohë që Dea ia kthen “Pse ti ruan, se je e veçantë”, gjithe kjo erdhi pas nje skeme qe Dea dhe Olta bene pe Qetsorin qe e kishin bere planin qysh ne suite duke i thene se Olta ka thene se do te nxjerr jashte e qe ne ndihme erdhi dhe Luizi./Insajderi/Shiko videon:download

Share post: