17/07/2024

Ish-banorja e “Big Brother Vip” Diola Dosti së fundmi ka humbur një persona shumë të dashur të saj. Gjyshja e nutricionistes është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Diola me anë të një postimi në “Instagram”.

Luizi i tregon Kiarës tatuazhet që ka bërë për ish-partneret e tij, moderatorja habit me reagimin e saj: Po ti i paske bërë…
“Lamtumirë fisnikja, gjyshja ime e shtrenjtë” është postimi që ka lënë Diola, shoqëruar me një foto ku shihet duke e mbajtur dorën e gjyshes së saj tashmë të ndjerë.
Diola ka treguar se gjyshja e saj e ka dhënë frymën e fundit në duart e saj.

“E shtrenjta ime! Dhe shpirt në duart e mia. Do më mungosh shumë e mira, nënë Sofia. Shpirti t’u bëftë dritë se ike në muajin e shenjtë të Ramazanit. O shpirt pranverë,”-shkruan më tej Diola.