18/07/2024

Jeta e stjuardesës Adriana Paul ndryshoi pas Kupës së Botës, Katar 2022. Ajo mbajti në duar trofeun e “Lojtarit Më të Mirë të Tuneut” që shkoi për Lionel Mesin.

Pas atij momenti ajo u bë shumë e njohur, aq sa edhe bëri për vete yllin brazilian Nejmar. Në media është përfolur se mes tij dhe rumunes ka një marrëdhënie dashurore.

Pas Botërorit në Katar ajo ka dhënë disa intervista duke zbuluar se kishte një fëmijëri të lumtur dhe se ndihmonte gjyshen dhe gjyshin e saj në fermën e lopëve.download (1)

download (2)