14/07/2024

Nëna e Kiarës feston ditëlindjen, ky është urimi që Luizi i bëri vjehrrës nga shtëpia e BBV.

Nëna e Luizit dhe nëna e Kiarës i kanë ditëlindjet me vetëm një ditë diferencë. Prandaj nëse dje Kiara uroi vjehrrën nga shtëpia e Big Brother VIP, sot ishte rradha e Luizit.

“Mami i Kiarës, zonja Blerta Tito, edhe 100”, ka uruar Luizi duke e ndjekur edhe banorët e tjerë me urime.Kujtojm se vetëm pak javë më parë në shtëpinë e Big Brother VIP, Kiara u surprizua nga babai i cili i dha të bijës një konfimim për partnerin dhe gjithashtu pati edhe një takim mjaft sportiv me Luizin.