Momenti kur qëllohen më armë viktimat në Gjermani (VIDEO)

Është publikuar momenti kur një person ka shtënë më armë në Hamburg të Gjermanisë.

Sipas raportimeve të para gjashtë persona kanë humbur jetën nga të shtënat.

Policia tha në një postim në Twitter se një operacion në shkallë të gjerë ishte duke u zhvilluar në zonën e Alsterdorf.Ambulancat janë në vendngjarje dhe policia gjermane është në kërkim të autorëve të ngjarjes.

EnricoFaraboll1

Share post: