“Ma zhduk këtë bluzën”/ Reagon ashpër Kejvina dhe ‘shpërthen’ sërish ndaj Kiarës: Po kur merrje gjërat e mia të pëlqenin?(Foto)

Edhe pse u përjashtua nga “Big Brother VIP” se goditi me shpullë Luiz Ejllin, Kejvina Kthella duket se e mbështet këngëtarin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Madje edhe vetë Ejlli e kujton herë pas here modelen aty brenda. Dje Luizi kishte veshur bluzën që i ka dhuruar Kejvina, por Kiara Tito ka dalë kundër.“Aman ma zhduk këtë bluzën, ma hiq”, i tha Kiara Luizit. “Ma ka dhënë Kejvina”, ia ktheu Luizi.

Pas kësaj bisede ka reaguar edhe modelja seksi. “Eh moj Kiara butulose po kur merrje gjerat e mia aty brenda te pelqenin?”, shkruan modelja.

Në një tjetër postim ajo ka reaguar për një video ku Kiara debaton me Oltën për punët e shtëpisë.

Share post: