18/07/2024

Xhuliana Nura po konsiderohet si një nga konkurrentet më të forta në “BBVA”.

Ndërkohë që loja po vazhdon, banorët dhe ish banorët shumë shpesh dalin kundër Xhulit dhe strategjive të saj.

Në mbrojtje të Xhulit ka dalë shoqja e saj e afërt, këngëtarja Arta Bajrami, shkruan “Kosovarja”.

Më poshtë, mund ta lexoni shkrimin e saj të lëshuar në rrjete sociale.