Si nisi karriera e moderatores Kiara Tito?

Kiara Tito është kthyer në një ndër emrat më të përfolur në rrjet pas hyrjes së saj në “Big Brother VIP”, teksa shumë mendojnë se ajo e ka nisur karrierën si moderatore, por gabohen.

Kiara gjatë një interviste më parë, ka treguar se ka qenë velinë e emisionit investigativ “Ça thu”, i cili moderohej nga Gentjan Zenelaj dhe Saimir Kodra.

Ndërkohë që dje e njëjta situatë është përsëritur në “Big Brother VIP”, ku Kiara i është rikthyer “zanatit” të vjetër. Gjatë një improvizimi në shtëpi, së bashku me Kejsin, ishin velinat e emisionit “Fiks Fare” që u prezantua nga Tani dhe Luizi.

Share post: