Pjesë e disa formateve, kjo është modelja që pritet të jetë pjesë e Big Brother

Gazetari, Bledi Mane ka vendosur të martën që të largohet vullnetarisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Bledi tha se ka vendosur të largohet për hire të dashurisë së Kiarës dhe Luizit

Por, këtij formati pritet që t’i bashkohet kolegia e tij në “E diell”, modelja, Eriola Doci.

Eriola Doci
Kjo e fundit deri më tani nuk ka konfirmuar ndonjë lajme, por ka komentuar disa herë që i pëlqen si sfidë.

Ajo ka qenë pjesë edhe e formatit përafërsisht të njëjtë “Kepi i Tundimeve”.

Share post: