23/02/2024

Ish-kryeministri dhe politikani socialist Pandeli Majko ka mbërritur në Ukrainë.

I shoqëruar nga dy kolegët e PS, Xhemal Qefalia dhe Denis Deliu, Majko ka publikuar disa foto imazhe nga vendi që është në luftë.

Poashtu, Majko ka qenë i pranishëm edhe në parlament ku në një foto shihet që kanë shpalur flamurin shqiptar.