Shyhretja e uron vajzën e madhe me fjalët me të ëmbla për ditëlindje

Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Pos, me projekte muzikore, ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot ka qenë ditëlindja e vajzës se saj të madhe, Njomzës. Shyhretja është kujdesur që ta uroj më fjalët me të ëmbla.

“Ditën kur ti u linde kishte bore, kur te mora ne duar ishe e bardh edhe e pastër si bora.
Te uroj te kesh jetën dhe fatin e bardh!”, ka qenë urimi që Shyhretja i ka bërë vajzës së saj.

Ajo ka publikuar edhe një imazh shumë të ëmbël në shoqëri të vajzës së saj. /orainfo/ Shiko foton:

Share post: