23/02/2024

Trejsi Sejdini është një nga modelet më provokuese dhe seksi të showbizz-it shqiptar. Modelja ka zgjedhur të zhvillojë karrierën e saj larg Shqipërisë, në SHBA.

Bukuroshja nga Elbasani tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot e saj tejet të nxehta dhe linjat perfekte. Së fundi ajo ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale, duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Me një kostum banjo transparent dhe pozë të nxehtë Trejsi ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve të saj.