Çipat e trurit nga kompania e Elon Musk – miliarderi planifikon ta marrë një

Elon Musk ka thënë se pret që një çip...

​Tesla tërheq 435 mijë automjete nga Kina

Tesla po tërheq 435.000 automjete në Kinë pasi prodhuesi...

WhatsApp paralajmëron ndryshime të reja, mesazhet nuk do të jenë më njësoj

WhatsApp po punon për të shtuar 6 ndryshime në...

iPhone i ri ka ekranin më të mirë mes telefonave

Në fillim të këtij muaji, Apple zbuloi serinë e...

Brazili ndalon shitjen e iPhone-vë pa karikues të kompanisë Apple

Ministria e Drejtësisë ndalon shitjet e iPhone 12 dhe...