Bella Hadid përqafon modën e vjeshtës gjatë Javës së Modës në Milano

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të luajë me...

Rina Lipa sfilon për markën GCDS në Javën e Modës në Milano

Motra e vogël e Dua Lipës, Rina, është bërë...

Kim Kardashian shfaqet sërish si Marilyn Monroe

Kim Kardashian është shndërruar sërish në Marilyn Monroe disa...

“Bëni t’fala dashnisë s’re” – a po i drejtohet Nora, Robertit me këto vargje

Këngëtarja Nora Istrefi ka lansuar këngën e saj të...

Mos i prisni kurrë këto gjëra nga një burrë pa karakter!

Asgjë që bëni nuk duket se funksionon në marrëdhënie,...

​Vesa Smolica pjesë e festivalit “Kënga Magjike” 2022

Këngëtarja që tashmë në bagazhin e saj artistik mban...

Zeshkane apo bjonde? – Liberta ngacmon pak për një banor të BB Vip Kosova

Liberta Spahiu na ka ngacmuar pak për një kandidat...

Këngëtarja e njohur shtatzënë për herë të parë

Leona Lewis dhe bashkëshorti i saj Dennis Jauch do të...

Cilat janë 5 shenjat e horoskopit, që presin një lumturi të madhe deri më 19 prill 2022?

Nga pikëpamja astrologjike, kjo periudhë është ideale për një fillim...

Horoskopi ditor: 24 mars 2022

Dashi: Përdoreni mirë besimin tuaj. Ju do të jeni në gjendje...

Pse burrat e interpretojnë sjelljen miqësore të grave si flirtim?

Keni takuar një koleg të ri në punë, universitet apo...

Dua Lipa “rrëmben” dy çmime të rëndësishme

Dua Lipa po bën namin me këngën “Levitating”. Pak ditë më...

​5 arsye të gabuara për t’u martuar

Edhe pse martesa duhet të jetë kurorëzimi i një marrëdhënieje...