user1

2377 POSTS

Exclusive articles:

Uashingtoni u bëri thirrje Sofjes dhe Shkupit ta deeskalojnë retorikën dhe t’i zgjidhin kontestet bilatereale

SHBA-ja u bëri thirrje Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut ta deeskalojnë retorikën e vet dhe shpejtë t’i zgjidhin kontestet bilaterale. Këtë për Zërin e...

Ismet Sylejmani: Une jam me Ali Ahmetin

Shkruan: Ismet Sylejmani ALI AHMETI UNË JAM ME TY Unë jam me Ali Ahmetin, por jam edhe me të gjithë ata, me të cilët është Ali...

Forumi Rinor BDI-Kërçovë thumbon “Grupin e Zjarrit”: Mos ejani pa të zotin e shtëpisë

Forumi Rinor BDI – Kërçovë ka hedhur kritika ndaj “Grupit të Zjarrit” për takimin që e kanë mbajtur në Kërçovë pasi kanë ardhur pa...

Nuredini: Ndryshimet kanë filluar nga gjuha, flamuri, shërbimi policorë, janë gjëra që shihen

Ministri i Mjedisit Jetësorë dhe Planifikimit Hapsinorë, Naser Nuredini para banorëve të Bogovinës, komunë të cilën sonte e vizitoi kreu i integristëve, Ali Ahmeti...

Elezi: BDI-ja e hapur për të gjithë që duan ta ndjekin rrugën e një vizionari si Ali Ahmeti

Anëtari i degës së Bogovinës, Ilir Elezi, njëherë edhe kryetar i këshillit të Komunës së Bogovinës, në fjalimin e tij para banorëve të Bogovinës...

Breaking

Gjermania jep edhe 12 miliardë euro ndihmë ushtarake për Ukrainën

Qeveria gjermane ka rënë dakord që të dërgojë 12...

Komisioni i Senatit: “Credit Suisse” shkeli marrëveshjen me SHBA-në për evazionin fiskal

Banka “Credit Suisse” ka shkelur një marrëveshje të vitit...

Pezullimi i Paraticit bëhet ndërkombëtar, Tottenhami mbetet pa drejtor sportiv

Drejtori sportiv i Tottenham, Fabio Paratici ka marrë një...

Putin paralajmëron për efektet e mundshme negative të sanksioneve në ekonominë ruse

Presidenti rus Vladimir Putin paralajmëroi qeverinë për efektet e...
spot_imgspot_img