user1

2377 POSTS

Exclusive articles:

Në një sallë të dasmave në Pejë e vjedhin kasafortën me para

Një person ka raportuar se në një sallë të dasmave në Pejë të hënën, disa persona të panjohur e kanë vjedhur kasafortën, në të...

Ukraina pranon tanket e para nga Perëndimi

Pushtimi rus i Ukrainës filloi më 24 shkurt të vitit 2022. Sulmet nga forcat ruse u raportuan në qytetet kryesore anembanë Ukrainës, duke përfshirë...

Llukarevska: Rritja e pagave dhe pensioneve është dëshmi se kemi zgjidhje reale për qytetarët

Llukarevska në mbledhjen me kryetarët e komisioneve partiake të LSDM-së u shpreh se komisionet janë pjesë e rëndësishme e funksionimit të partisë, posaçërisht në...

Arrestohet një shtetas francez për vjedhje në qendër të Shkupit

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se 31 vjeçari nga Franca është arrestuar për shkak të vjedhjeve në tre banesa në Komunën Qendër të...

Kreu i BFI-së, Fetahu: Korrupsioni është vepra më e mallkuar në Islam

Nuk ka ardhmëri të një kombi e shoqërie, pa stabilizim ekonomik. kështu në Klan Debat vlerësoi kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu. Sipas tij, kriza në...

Breaking

Gjermania jep edhe 12 miliardë euro ndihmë ushtarake për Ukrainën

Qeveria gjermane ka rënë dakord që të dërgojë 12...

Komisioni i Senatit: “Credit Suisse” shkeli marrëveshjen me SHBA-në për evazionin fiskal

Banka “Credit Suisse” ka shkelur një marrëveshje të vitit...

Pezullimi i Paraticit bëhet ndërkombëtar, Tottenhami mbetet pa drejtor sportiv

Drejtori sportiv i Tottenham, Fabio Paratici ka marrë një...

Putin paralajmëron për efektet e mundshme negative të sanksioneve në ekonominë ruse

Presidenti rus Vladimir Putin paralajmëroi qeverinë për efektet e...
spot_imgspot_img