user1

2377 POSTS

Exclusive articles:

Tetë të arrestuar për bixhoz në Prishtinë

Tetë të dyshuar janë arrestuar në rrugën “1 Tetori” në Prishtinë të hënën, pasi të njëjtit janë kapur duke luajtur bixhoz. Në raportin e policisë...

Chelsea dhe Tottenham në garë për Henderson

Dy skuadrat angleze, Chelsea dhe Tottenham Hotspur, janë të interesuara që të nënshkruajnë kontratë me portierin, Dean Henderson. Sipas Football Insider, Henderson është aktualisht në...

Vdes një person në Grabanicë të Klinës, dyshohet për atak kardiak

Një person ka vdekur në fshatin Grabanicë të Klinës të hënën. Në raportin e policisë thuhet se viktima kishte shkuar në një lokacion për të...

24 vjet nga masakra në Izbicë

Sot bëhen 24 vjet nga masakra e Izbicës, ku më 28 mars 1999, forcat policore dhe ushtarake serbe, pas rrethimit të mijëra civilëve të...

Brigada 137 “Gjakova”, 24 vjet nga themelimi i saj

Sot bëhen 24 vite nga themelimi i Brigadës 137 “Gjakova”. Krijimi i këtij formacioni ushtarak përbën një nga kapitujt më të rëndësishëm të luftës...

Breaking

Gjermania jep edhe 12 miliardë euro ndihmë ushtarake për Ukrainën

Qeveria gjermane ka rënë dakord që të dërgojë 12...

Komisioni i Senatit: “Credit Suisse” shkeli marrëveshjen me SHBA-në për evazionin fiskal

Banka “Credit Suisse” ka shkelur një marrëveshje të vitit...

Pezullimi i Paraticit bëhet ndërkombëtar, Tottenhami mbetet pa drejtor sportiv

Drejtori sportiv i Tottenham, Fabio Paratici ka marrë një...

Putin paralajmëron për efektet e mundshme negative të sanksioneve në ekonominë ruse

Presidenti rus Vladimir Putin paralajmëroi qeverinë për efektet e...
spot_imgspot_img