user1

2377 POSTS

Exclusive articles:

“Sofra e Iftarit”, vendi i shpresës dhe mirësisë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

Të gjithë prisnin ezanin…! Për mbi 10 vite me radhë, sofra e iftarit që shtrohet në Çarshinë e vjetër të Shkupit është shndërruar në një...

Gazetari Artan Hoxha: Pronaret e “Top Channel” lëviznin me roje, ata e dinin që janë në rrezik

Artan Hoxha e ka quajtur sulmin ndaj Top Channel me kallashnikov, një ngjarje “tipike mafioze”, një mesazh ndaj pronarëve të televizionit. I ftuar në emisionin...

MASH: Do të ketë lehtësime shtesë në provimin e maturës shtetërore

Për shkak ngjarjeve që kanë ndodhur gjatë kohës së fundit në arsimin e Maqedonisë së Veriut, Ministria për Arsim dhe Shkencë ka paralajmëruar lehtësime...

Hoxhë Enes Goga: Feja islame e ka prioritet shërbimin ndaj atdheut

Imami i Pejës, Hoxhë Enes Goga nuk është pajtuar që njerëzve t’u kërkohet që të zgjedhin mes fesë dhe kombit. Ai ka thënë shtrimi i...

Sulmi me armë ndaj Top Channel, shoqërohet në polici ish-dhëndri i rojës së sigurisë që u vra

Policia e Vlorës ka shoqëruar ish dhëndrin e Pal Kolës, rojës që mbeti i vrarë nga breshëria e kallashnikovit në oborrin e Top Channel. R....

Breaking

Gjermania jep edhe 12 miliardë euro ndihmë ushtarake për Ukrainën

Qeveria gjermane ka rënë dakord që të dërgojë 12...

Komisioni i Senatit: “Credit Suisse” shkeli marrëveshjen me SHBA-në për evazionin fiskal

Banka “Credit Suisse” ka shkelur një marrëveshje të vitit...

Pezullimi i Paraticit bëhet ndërkombëtar, Tottenhami mbetet pa drejtor sportiv

Drejtori sportiv i Tottenham, Fabio Paratici ka marrë një...

Putin paralajmëron për efektet e mundshme negative të sanksioneve në ekonominë ruse

Presidenti rus Vladimir Putin paralajmëroi qeverinë për efektet e...
spot_imgspot_img