admin

86 POSTS

Exclusive articles:

Pezullimi i Paraticit bëhet ndërkombëtar, Tottenhami mbetet pa drejtor sportiv

Drejtori sportiv i Tottenham, Fabio Paratici ka marrë një pezullim nga Federata Italiane e Futbollit, për shkeljet financiare të kryera kur ishte drejtues në...

Putin paralajmëron për efektet e mundshme negative të sanksioneve në ekonominë ruse

Presidenti rus Vladimir Putin paralajmëroi qeverinë për efektet e mundshme negative të sanksioneve perëndimore në ekonominë e vendit, raporton Anadolu. Putin tha në një takim...

Danimarka: Objekti pranë gazsjellësit Nord Stream 2 nuk përbën asnjë rrezik sigurie

Agjencia Daneze e Energjisë deklaroi se një objekt i gjetur pranë gazsjellësit Nord Stream 2 në detin Baltik duket të jetë një bojë detare...

Gjermania prezanton draft-reformat për imigracion, me fokus te punëtorët nga Ballkani

Gjermania ka prezantuar draft-reformat për imigracion dhe promovimin e tij nga vendet e Ballkanit Perëndimor. Kjo është një përpjekje e qeverisë së kancelarit Olaf...

Për 12 ditë, mbi 177.467 porosi për veturën e parë elektrike të Turqisë

Marka e parë e automjeteve elektrike turke Togg ka marrë 177.467 porosi për modelin e parë T10X në 12 ditët e fundit. Porositë për...

Breaking

Gjermania jep edhe 12 miliardë euro ndihmë ushtarake për Ukrainën

Qeveria gjermane ka rënë dakord që të dërgojë 12...

Komisioni i Senatit: “Credit Suisse” shkeli marrëveshjen me SHBA-në për evazionin fiskal

Banka “Credit Suisse” ka shkelur një marrëveshje të vitit...

Pezullimi i Paraticit bëhet ndërkombëtar, Tottenhami mbetet pa drejtor sportiv

Drejtori sportiv i Tottenham, Fabio Paratici ka marrë një...

Putin paralajmëron për efektet e mundshme negative të sanksioneve në ekonominë ruse

Presidenti rus Vladimir Putin paralajmëroi qeverinë për efektet e...
spot_imgspot_img