Selena dhe Zayn po e provojnë për herë të dytë lidhjen, historia që kanë patur vite më parë

Takimi i Selena Gomez dhe Zayn Malik nuk është befasi për ata që i njohin sepse dyshja kanë qenë të lidhur në të kaluarën.

Përpjekja e parë e dyshes ndodhi vite më parë kurë kur shoqja më e mirë e Gomez, Taylor Swift, po takohej me ish-anëtarin e grupit One Direction, shokun e Zayn Malik, Harry Styles. Taylor dhe Harry ishin bashkë në vjeshtën e vitit 2012 dhe u fotografuan për herë të parë atë dhjetor.

Ata u ndanë muajin tjetër. Por, duket se lidhja e tyre jetëshkurtër ishte e mjaftueshme për t’i bërë Selenën dhe Zayn të provonin një romancë, siç thotë një burim kryesor për Page Six: “Ata kishin një gjë vite më parë, kur Taylor dhe Harry ishin në lidhje.” Nuk habitemi aspak që ata janë potencialisht bashkë.

Share post: