Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha:

”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, janë vetëm fjalë, është e lehtë të shkruhen e thuhen gjërat në fletë por të veprohet është problemi, ai na ka thirur në selinë e VMRO-DPMNE-së por ai duhet edhe qytetarëve t’ua prezentoj planin e tij kontaktet dhe ofertat ose le të mi jepë mu unë do i bëj publike” – tha Bekteshi.

Të fundit

​Sot mësohen dy çerekinalistët e fundit të Botërorit

Me dy ndeshjet që do të zhvillohen sot, do...

Sekreti për t’u bërë i pasur: Jetoni nën mundësitë tuaja!

Është e mërzitshme, por kjo nuk do të thotë...