Zeshkane apo bjonde? – Liberta ngacmon pak për një banor të BB Vip Kosova

Liberta Spahiu na ka ngacmuar pak për një kandidat të Big Brother VIP Kosova. Teksa ajo dhe prezantuesi i këtij shou, Alaudin Hamitin, ishte në veturë rrugës për takimin me një banor, ajo la të kuptohej se është femër.

‘Brune, zeshkane apo bjonde’, thotë moderatorja e Prive, teksa Alaudini vetëm qeshet me kontratën në dorë duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Me nisjen e edicionit të parë, do futen 14 banorë por ende s’ka asnjê emër pasi ekipi i madh që po punon rreth tij e ka të ndaluar të flasë. BB VIP Kosova pritet të nisë në tetor nën drejtimin e Dinit dhe Jonida Vokshit./Prive.al

Të fundit

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...