Luana Vjollca thotë se episodi i fundit i “Thuaje” paraqet dashurinë, vlerësimin dhe kujdesin ndaj vetvetes

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, do ta lansojë pjesën e fundit në kuadër të projektit #Thuaje.

Ajo thekson se ky episode i fundit paraqet në mënyrë direkte dashurinë, vlerësimin dhe kujdesin ndaj vetvetes.

“Unë e dua veten time…Episodi i fundit i Thuaje paraqet në mënyrë direkte dashurinë, vlerësimin dhe kujdesin ndaj vetvetes”, ka thënë ajo.

“Ashtu siç Luana e potencon vazhdimisht: Puno me veten tënde, foli bukur vetes tënde, duaje veten tënde”, tha më tej biondja.

Lexo po ashtu:
Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca
Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca
Ndërkohë, nuk ka zbuluar detaje të tjera se kur saktësisht do të lansohet ky episod.

30-vjeçarja në sajë të këtij projekti ka sjell gjëra shumë interesante e detaje nga jeta personale.

Luana me këtë projekt pozitiv ka arritur të bëhet edhe më e pëlqyer nga publiku. /Telegrafi/download (1)

download (2)

download

Të fundit

Rama për “Der Spiegel”: Serbia duhet ta njohë Kosovën, por Vuçiqi s’mund ta bëjë këtë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një intervistë për...

Ngadalësohet rritja ekonomike, por Kurti lavdërohet për rritje të të hyrave

Zhvillimi ekonomik i vendit ka stagnuar në krahasim me...

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë mot të ndryshueshëm

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë kushte...