Dua Lipa ndan momente të tjera të veçanta nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim

Këngëtarja shqiptare me renome, Dua Lipa, prej disa ditësh është duke qëndruar në Kosovë.

Kjo për shkak të festivalit “Sunny Hill”, që organizohet për vitin e tretë me radhë nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

Ajo performoi në natën e parë të këtij festivali, ndërkohë që ka ndjekur edhe netët e tjera me artistë të shumtë botëror.

Foto: Screenshot/Instagram

26-vjeçarja ka shpërndarë së fundmi disa momente të veçanta nga “Sunny Hill”, ku shfaqet së bashku edhe me të motrën, Rinën dhe të vëllanë, Gjinin.

Lexo po ashtu:
DailyMail me një tjetër shkrim për Dua Lipën, e cila u shpall Ambasadore Nderi e Kosovës nga presidentja Osmani
DailyMail me një tjetër shkrim për Dua Lipën, e cila u shpall Ambasadore Nderi e Kosovës nga presidentja Osmani
Krijuesja e hitit “One Kiss” po ashtu në koleksion ka publikuar edhe imazhin ku bën shqiponjën.

Foto: Screenshot/Instagram

“Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim”, ka shkruar ajo.

Këtë vit performuan këngëtarë të mëdhenj si: Diplo, Burak Yeter, DJ Regard, J Balvin, Aj Tracey etj. /Telegrafi/download (5)

Të fundit

Rama për “Der Spiegel”: Serbia duhet ta njohë Kosovën, por Vuçiqi s’mund ta bëjë këtë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një intervistë për...

Ngadalësohet rritja ekonomike, por Kurti lavdërohet për rritje të të hyrave

Zhvillimi ekonomik i vendit ka stagnuar në krahasim me...

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë mot të ndryshueshëm

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë kushte...