Arta Elezaj vjen me tjera poza provokuese, thekson format trupore në bikini të verdha

Modelja shqiptare, Arta Elezaj, po vazhdon të jetë shumë aktive dhe një emër mjaft i ndjekur në rrjete sociale.

Ajo po shijon pushimet në një vend të veçantë, ndërsa ka marrë vëmendje me fotografitë që ka publikuar në Instagram.

Kaçurrelja nga Klina shfaqet në formë të mahnitshme në një palë bikini ngjyrë të verdhë.

Foto: Screenshot/Instagram

Ndonëse nuk ka vënë ndonjë përshkrim krahas fotografive, ajo mori komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit.

Lexo po ashtu:
Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Ish-aktorja e “O sa mirë” përflitet vazhdimisht për për luksin dhe pushimet e shtrenjta që bën nëpër vende të ndryshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Ndërsa që nga seriali i lartpërmendur, Elezaj nuk ka qenë e pranishme në ndonjë projekt tjetër.

Sido që të jetë, është mjaft e pëlqyer dhe vetëm në Instagram numëron mbi 240 mijë njerëz. /Telegrafi/

download (3)

Të fundit

Rama për “Der Spiegel”: Serbia duhet ta njohë Kosovën, por Vuçiqi s’mund ta bëjë këtë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një intervistë për...

Ngadalësohet rritja ekonomike, por Kurti lavdërohet për rritje të të hyrave

Zhvillimi ekonomik i vendit ka stagnuar në krahasim me...

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë mot të ndryshueshëm

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë kushte...