Thaçi mori pjesë në iftar të organizuar nga dega e PDSh-së në Studeniçan

Sonte kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi mori pjesë në iftarin e organizuar nga dega e Partisë Demokratike Shqiptare në Studeniçan, me aktivistët e kësaj dege, për nder të muajit të shenjtë të Ramazanit. Kryatari Thaçi i përshëndeti të pranishmit, duke iu uruar agjërim të lehtë dhe që këto ditë të fundit të Ramazanit t’i kalojnë në harmoni dhe begati.

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...