Gruaja e George Clooney duket mahnitëse në fotot e fundit

Amal Clooney ka ngritur temperatura me një veshje transparente të kuqe teksa ajo dhe nëna e saj Baria Alamuddin janë parë duke shkuar për drekë në New York  

Ajo kalon shumë kohë më nënën e saj në qytetin e New Yorkut, sidomos ditëve të fundit. 

Amal Clooney ka vazhduar kalimin e kohës në rezidencën e saj në bregun lindor kur ajo është parë duke shkuar për të drekuar në një hotel të Manhattan. 

Avokatja e të drejtave të njeriut, 44 vjeçe, i ka ngritur temperaturat në fustanin e saj të kuq, teksa nëna e saj Baria Alamuddin i qëndronte afër me xhaketë të verdhë.

Image

Amal Clooney

Image

Amal Clooney

 

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...