Raportohet për tërmet në Bosnje-Hercegovinë

Një tërmet para pak minutash ka goditur Bosnjën.

Qendra Evropiane për Monitorimin e Tërmeteve shkruan se sipas dëshmitarëve tërmeti është ndjerë rreth orës 23:33 minuta.

Tutje ata shkruajnë se aktualisht, nuk kanë të dhëna sizmike që ta konfirmojnë tërmetin me burime të shumta.

Deri më tani nuk dihet epiqendra si dhe shkalla e tërmetit.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...