Konkurrentët e “Për’puthen” shpërthejnë në lot, kjo është arsyeja

Ngjarje nga më të ndryshme po e përcjellin sezonen e tretë të “Për’Puthen”.

Gëzime, hidhërime, përqafime, puthje dhe lot janë disa nga emocionet që i shprehin konkurrentet brenda këtij spektakli.

Së fundmi e tërë studio e këtij spektakli u përfshi në lot pasi Astriti, njëri nga konkurrentët mori një lajm jo të mirë para fillimit të programit.

Ai morri një telefonatë përpara fillimit të programit ku i është bërë me dije se gjendja shëndetësore e babait të tij është përkeqësuar.

Astriti vendosi të qëndronte në program për Rrushen e cila më pas i qëndroi afër.

Për më shumë shikoni videon:   

Të fundit

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...