Dyvjeçari bie aksidentalisht nga ballkoni i restorantit në Prizren, ku familja shkoi për iftar

Një fëmijë dyvjeçar mbrëmë ka rënë aksidentalisht nga dritarja e ballkonit në një restorant në Prizren.

Familja ishte për iftar në Prizren, teksa Policia e Kosovës rastin është duke e trajtuar si aksidental.

Fëmija është duke marrë trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Rasi ka ndodh mbrëmë rreth orës 20:50 dhe është duke u trajtuar si rast aksidental. Fëmija ka rënë aksidentalisht nga dritarja e ballkonit në një restorant ku familja po bënte iftar”.

“Fëmija është duke u trajtuar në QKUK dhe njësitet janë duke bërë hetimet në vendin e ngjarjes”, tha Gashi.

Të fundit

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...