Himara zgjedh sot kreun e PD-së, cilët janë kandidatët

Këtë të martë po zhvillohen zgjedhjet për kreun e Partisë Demokratike edhe në Himarë.

Kandidatët janë Afrovita Dhimojani, Alketa Simo dhe Marin Suli.

Qendra e Votimit është në zyrën e PD Himarë.

Njëkohësisht, po mbahen zgjedhjet edhe në Bulqizë, ku kandidojnë Fatos Hoxha dhe Shaqir Manjani.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...