Tenton sulmuesin e spikatur

Tenton sulmuesin e spikatur!

Juventusi kërkon të përforcojë sulmin dhe në listën e objektivave të tyre është edhe Angel Di Maria.

Argjentinasi do të largohet nga PSG në përfundim të këtij sezoni, pasi nuk do t’i rinovohet kontrata.

Juventusi, edhe pse synon të rinovojë skuadrën, do të “shkelë” rregullat dhe të afrojë një lojtar me eksperiencë që mund t’i ndihmojë për të paktën një ose dy sezone.

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...