Motori përplaset me autobusin, ka viktima

Një 45-vjeçar ka humbur në jetën në Tiranë.

 Ndërsa  motomjeti me të cilin udhëtonte është përplasur me autobusin e linjës së Shkozës.

Më datë 24.04.2022, në Shkozë, një motomjet me drejtues ende të paidentifikuar, rreth 45 vjeç, është përplasur me autobusin e linjës së Shkozës, me drejtues shtetasin H. T., 60 vjeç.

Si pasojë e aksidentit drejtuesi i motomjetit, ka ndërruar jetë në spital

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...