Ky është personi që sulmoi me thikë dy vëllezërit e mitur që përfunduan në spital

Del foto e personit që qëlloi me thikë dy vëllezër të mitur në Sarandë.

Sipas informacioneve zyrtare bëhet me dije se të miturit janë goditur me thikë nga Ibrahim Duda 43-vjeç, i cili është shpallur në kërkim.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 në Sarandë. I mituri me iniciale K.G, 17-vjeç është qëlluar me thikë në kraharor. ndërsa vëllai ka marrë plagë të lehta.

Forca të shumta të policisë janë vënë në kërkim të autorit i cili dyshohet se është person me precedent penal.

Ende nuk dihen shkaqet se pse ka ndodhur përplasja mes tyre.

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...