Kështu vidhen paratë brenda një furre në Prishtinë

Një grua është filmuar duke vjedhur para brenda një furre në Prishtinë.

Siç shihet në video, një gruaje duke pritur në radhë për të paguar, i kanë rënë parat, teksa gruaja tjetër shihet duke marrë paratë dhe duke ikur.

Në lidhje me këtë media ka kontaktuar me vajzën e gruas, që iu kanë vjedhur paratë.

Ajo theksoi se kanë qenë të tmerruar kur e kanë parë videon, teksa shtoi se vlera e parave është 55 euro.

“Nëna fillimisht nuk e ka vërejtur që po i mungonin paratë, ajo kur doli nga furra ka vërejtur që po i mungojnë paratë, kur është kthyer, nuk i ka gjetur paratë”.

Ajo tutje tha se rastin e kanë raportuar në polici.

Të fundit

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus...