Fabregas rikthehet në fushë pas 7 muajsh, zbulohet se ku do të luajë

Cesc Fabregas është gati të kthehet në fushë pas 219 ditësh.

Mesfushori spanjoll do t’i shtohet rezervave të Monakos për ndeshjen e së shtunës ndaj Aubagne, e vlefshme për kampionatin National 2, divizioni i katërt francez.

Ish-lojtari i Barcelonës dhe Arsenalit, nuk ka luajtur që nga 16 shtatori, nga ndeshja e parë e grupit të Champions League kundër Sturm Graz.

Ai u frenua nga koronavirusi dhe një sërë dëmtimesh që e shoqëruan.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...