Meshkujt më pak të ndjeshëm u përkasin këtyre 3 shenjave

Janë të shumta femrat që pyesin se cilat janë shenjat e horoskopit me meshkujt më pak të ndjeshëm. Do ta zbuloni në këtë material dhe ndoshta mund të mos e besonit. Ja cilat janë 3 shenjat e horoskopit me meshkujt më të ftohtë. 

Binjakët

Janë të pavarur. Dëshirojnë një partnere, me të cilën të kenë një raport miqësor. Pra, femra ideale për njëBinjak duhet të respektojë këto kritere, të jetë mikeshë e mirë dhe e besueshme. Por çfarë ndodh kur njëmashkull i kësaj shenje ju duket i ftohtë në raport me ju? Kjo tregon se ai ka nevojë për hapësirën e vetë, ndaj mos i ushtroni presion. Prisni derisa t’ju flasë vetë, pasi Binjakët dashurojnë të flasin për gjërat që i kanë ndodhur. 

Peshorja

Në vendin e dytë të kësaj liste ndodhet Peshorja. Duke qenë se Peshorja dëshiron ta ndiejë dashurinë e dikujt, tëjetë shenjë perfekte dhe e dëshiruar nga gjysma tjetër, shmangini kritikat e vazhdueshme, apo gjykimet e meshkujve të kësaj shenje. Lërrni një mashkulli të shenjës së Peshores të flasë dhe të veprojësiç e mendon tëarsyeshme, pra lërini hapësirën e vetë për të vepruar, pa e gjykuar atë. 

Akrepi

Në fund të kësaj liste ndodhet Akrepi. Meshkujt e kësaj shenje janë të rrethuar nga misteri, pasioni dhe ndrojtja. Duan të ndihen të dëshiruar nga femrat, por ndonjëherë edhe e ekzagjerojnë. Ne ju japim njëkëshillë, lëreni përherë një mashkull të kësaj shenje t’ju kërkojë, pasi nëse ju tregoni vëmendje të shtuar ndaj tyre, ata e humbasin interesin për ju. Janë shenjë që nuk e toleron tradhëtinë, për ta besimi vjen i pari. Ndaj nëse e shihni tëftohtë me ju, duhet të dini se diçka nuk po shkon në këtë aspekt.

Të fundit

Shkolla në Deçan zëvendëson grevën me protestë

Shkolla “Lidhja e Prizrenit” në komunën e Deçanit do...

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...