Manchester United ka gati kontratën për Erik ten Hag

‘Djajtë e Kuq’ do të bëhen me trajner të ri dhe tashmë dihet edhe emri.

Manchester United kanë mbyllur marrëveshjen dhe kanë gati kontratën për trajnerin holandez, Erik ten Hag.

Të hënën e kaluar raportohej për një arritje të marrëveshjes mes palëve, kurse njoftimi zyrtar pritet të bëhet së shpejti.

Edhe Manchester United edhe Erik ten Hag janë duke pritur dritën e gjelbër për të zyrtarizuar marrëveshjen e tyre.

Në kuadër të marrëveshjes, Ten Hag do të marrë me vete edhe dikë për stafin e trajnerëve.

Bëhet fjalë për Mitchell van der Gaag, i cili do t’i bashkohet kolegut të tij në ‘Old Trafford’.

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...