Ka një arsye që e bën Luanën të zgjohet me qejf në mëngjes

Dita ka nisur shumë herët për Luanën e cila është gjendur mes shumë punëve në Prishtinë. Dhe çfarë e gëzon më shumë në ditë si këto është mënyra se si zgjohet dhe ritmi i gjërave që e presin.

“Vdes për mënyrën sa me qejf dhe shpejt zgjohem kur kam punë”, ka shkruar Luana krah pamjeve ku shfaqet në makinë duke nisur ditën në orën 8 të mëngjesit.

Vjollca nuk ka zbuluar se me çfarë po impenjohet momentalisht, ndonëse ka pohuar se prej kohësh po punon për një projekt për vajzat.

Image

Luana Vjollca

Ndërsa e ftuar tek “Ëndërrtjerrësit”, Luana pohoi se “Shiko Kush Luan” do të ketë një rikthim sepse publiko e do dhe e kërkon.

Të fundit

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje...

Bekteshi: I përkas BDI-së, Ahmeti e dha qëndrimin e tij!

Në emisionin Klan Debat, ministri i Ekonomisë – Kreshnik...

Bekteshi: Kjo qeveri ka bërë shumë me Zëvendës kryeministrin e parë Artan Grubi

Në emisionin Klan Debat ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi...