Ja si është quajtur vajza e Nick Jonas dhe Priyanka Chopra

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas mirëpritën një vajzë gati tre muaj më parë, dhe megjithëse fansat kanë pritur me padurim për më shumë përditësime, prindërit e saj kanë qenë shumë të kujdesshëm në ndarjen e informacionit rreth saj, duke e udhëhequr me zell privatësinë dhe duke e mbajtur atë larg kamerave kureshtare të paparacëve.

Megjithatë është gjetur një certifikatë lindjeje e foshnjës ku shkruan se ajo është quajtur Malti Marie nga prindërit e saj të famshëm. Dokumenti zbulon gjithashtu se ajo ka lindur në San Diego më 15 janar pas orës 20:00.

Emri Malti Marie nderon trashëgiminë kulturore të Chopra dhe Jonas. Malti është një emër indian dhe një shenjë për nënën e Chopra, pasi emri i plotë i nënës së yllit të “Barfi” është Madhumalti Chopra. Emri ka një origjinë sanskrite dhe do të thotë një “lule aromatike” ose “drita e hënës”.

Fëmija do të ketë mbiemrat e të dy prindërve, gjë që e bën emrin e saj të plotë të jetë Malti Marie Chopra Jonas.

Aktorja 39-vjeçare, e cila u martua me këngëtarin në vitin 2018, bëri të ditur lajmin emocionues të ardhjes së vogëlushes së tyre në janar të këtij viti.

Nëpërmjet postimit duket se ata kanë kërkuar privatësi nga fansat e tyre duke mos dashur të flasin më tepër për këtë temë.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...