Zbardhen detaje të reja/ U gjet i pajetë në bunker, ky është emri i 36-vjeçarit

Personi që u gjet i pajetë në një bunker në Tiranë quhet Ilir Marku.

Ai njihet si përdorues i lëndëve narkotike.

Nga këqyrja paraprake s’ka shenja dhune.

Ai është çuar në morg për ekzaminim të mëtejshëm për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...