U plagos me dy plumba në bark, ky është 44-vjeçari

Publikohet foto e Kujtim Memës, 44-vjeçarit që iu bë atentat në Lushnje.

Mema ka marrë dy plumba në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Të njëjtat burime shprehen se 44-vjeçari ka qenë në lokal kur një person me syze dhe me kapuç ka qëlluar me pistoletë me silensiator ndaj tij. Më pasi ai është plagosur në këmbë.

Kujtim Mema është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë për shërbim më të specializuar.

Ende mbeten mister shkaqet dhe rrethanat e krimit.

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...