Oriola s’i lënë vend imagjinatës, shfaqet e zhveshur në shkretëtirë

Modelja Oriola Marashi ka vazhduar me fotot provokative nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare ka vazhduar me fotosesionet e saj provokative.

Kësaj here ajo është shfaqur tërësisht e zhveshur në shkretëtirë, por ka ruajtur modestinë duke përdorur një shami transparente të zezë.

Image

Oriola Marashi

“Sytë e juaj shikojnë të mirën në mua”, ka shkruar ajo në Instagram.

Ndryshe modelja ka bërë edhe disa foto të tjera gjatë javës së kaluar.

Image

Oriola Marashi

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...