Kejvina vjen me poza seksi

Valltarja dhe bukuroshja shqiptare Kejvina Kthella sot është bërë tërësisht e kaltër, për të bërë disa foto tepër provokative në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej vajzave më aktive kohëve të fundit.

Gjersa deri me tani kemi parë foto të saj vetëm në bikine, Kejvina sonte ka ndryshuar stil duke u paraqitur e veshur me ngjyrë të kaltër.

Image

Kejvina Kthella

Ajo po ashtu poshtë këtyre fotove ka postuar një “zemër të kaltër”.

Kejvina vazhdon të jetë njëra prej bukurosheve më të kërkuara kohëve të fundit.

Image

Kejvina Kthella

Të fundit

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje...

Bekteshi: I përkas BDI-së, Ahmeti e dha qëndrimin e tij!

Në emisionin Klan Debat, ministri i Ekonomisë – Kreshnik...

Bekteshi: Kjo qeveri ka bërë shumë me Zëvendës kryeministrin e parë Artan Grubi

Në emisionin Klan Debat ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi...