Hailey Hoff ndan sekretet e bukurisë

Pas çdo ylli mahnitës është një skuadër e talentuar glami që krijon magji.

Përveç Tinx, Hailey ka punuar me të famshëm si Kyle Richards dhe Ashley Tisdale.

Kohët e fundit pata mundësinë të merrja pjesë në një master klasë grimi të udhëhequr nga Hailey. Në më pak se një orë, mësova truke të panumërta të reja që e kanë ngritur plotësisht rutinën time të bukurisë. Këshilla ime e preferuar? Aplikoni bronz në buzët tuaja për një efekt konturues sa më perfekt.

Hailey na zbuloi ekskluzivisht të gjitha produktet që përdorte në Tinx, nga përgatitja e lëkurës deri tek prekjet përfundimtare. Nëse doni të rikrijoni pamjen e Tinx në tapetin e kuq, lexoni më poshtë!

Fytyra

Këshilla profesionale e Hailey: “Përzieni derisa të mos mundeni më. Funksionon vërtet me bazën në lëkurë. Unë përdor fillimisht furçën Morphe X Makeup nga Ariel Foundation dhe më pas kaloj me Beauty Blender.”

Sytë

Këshilla Pro Hailey: “Për këtë pamje specifike, unë fokusova hijen me shkëlqimin nga mesi i syrit deri në cepin e syrit. Këndet e jashtme i lashë mat.”

Vijëzoni buzët me bronz

Këshilla profesionale e Hailey: “Vijëzoni buzët me bronz në fillim dhe përziejeni atë më pas kur vizatoni buzët, përqendroni vijën e sipërme pak sipër harkut të kupidit dhe pak poshtë vijës së buzës së poshtme. Kur aplikoni shkëlqyes, fokusojeni atë kryesisht vetëm në qendër të buzëve për një pamje më të mprehtë.”

Të fundit

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...

(VIDEO) Ndryshimet ligjore, më shumë përgjegjësi për paratë publike

Ndryshimet e fundit ligjore do t’u shkaktojnë më shumë...