Balla pas takimit me Mediun dhe Dodën: Kam besim se do të zgjedhim një President me mbi 3/5

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, është optimist se Presidenti i ri do të jetë fryt i një konsensusi të gjerë edhe me opozitën.

Balla: Kam besim se do të zgjedhim një President me mbi 3/5.

Megjithatë ai theksoi se kjo nuk varet nga PS.

Balla: Duam të ecim me një President konsensual, sesa do t’ia arrijmë kjo është një çështje që nuk varet nga ne.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...