Marina Vjollca tregon se kujt i ngjan Marget, të paktën për këtë detaj

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë në nëntorin e kaluar.

Ata mirëpritën në jetë një vajzë, që e quajtën Marget, bashkim i shkronjave të para të emrave të tyre. Moderatorja nuk humbet asnjë rast për të treguar se sa e lumtur ndihet pranë vogëlushes së saj.

Së fundmi, ajo ka ndarë një fotografi, përmes së cilës ka treguar se Marget nuk i ka qejf çorapet dhe për këtë i ka ngjarë asaj.

“Marget nuk i duron çorapet, njësoj si mama vet”, ka shkruar Marina.

Kujtojmë që dyshja janë treguar shumë të rezervuar me të bijën, duke mos e zbuluar portretin e saj.

Image

Marina Vjollca, Marget

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...